אירועים
1 מסיבת צבע Malben – ליין שישי צהריים * 12:00 * הפטיו
3 הופעת סוף שנה חגיגית של תלמידי דוניא – המרכז למוזיקה מזרחית * 18:30 * הפטיו
3 חגיגות שנה לקומונע – ערב ריקודי עם * 20:30 * רבי עקיבא 7
3 כותבים: דניאל גורי דה לימה – כתיבה הומוריסטית וחיים גורי * 19:00 * אליאנס 7
5 רישום מודל חופשי * 12:00 * חדר 3
5 קומקום רום עם דניאל סודובסקי * 21:00 * אורגנוז
6 המקרן: The Holy Mountain הקרנה ושיחה על הסרט * 19:00 * אליאנס 7
6 דורון פישלר: קונספירציה, הסודות האפלים של סרטי הילדים * 20:30 * המרתף
7 בית מדרש איפכא מסתברא * 20:00 * הסלון
8 פָּלִינְדְרוֹם: פתיחת אירועי שבוע העיצוב בבית אליאנס * 10:30 * כל הבית
10 כותבים: נתן אודנהיימר – כתיבה עיתונאית בירושלים * 19:00 * אליאנס 7
11 מסיירים ויוצרים בירושלים – סיור וסדנת אמן * 10:30 * כיכר הדוידקה
13 המקרן: אנימציה בהפתעה * 19:00 * אליאנס 7
13 בוגרות קורס התקלוט של מירי פטל מארחות את בטי בארץ הוינטאג' * 20:00
13 ניגון של רביעיית עופר שניידר * 21:00 * מוזיקה ושקט
14 צ'ולנט פארטי – ניגוני ליל שישי * 21:00 * הסלון
15 מסיבת Malben + בטי בארץ הוינטג' – ליין שישי צהריים * 12:00 * הפטיו
17 כותבים: ליאור הולצר- כתיבה מיסטית והוצאות לאור עצמאיות * 19:00 * הולצר ספרים
18 משפטנים על הבר * 20:00 * בבית אליאנס ובשוק מחנה יהודה
20 המקרן: פרספוליס, הקרנה ושיחה על הסרט * 19:00 * אליאנס 7
17-22 יוצאי התיבה, פסטיבל מוזיקה עצמאי הנובע מהמילה העברית * מבית היוצר של כביש אחד:
17 הילולת נעמי שמר – על הדבש ועל העוקץ * 20:00* הפטיו
18 גבריאל בלחסן – אלבום 'בשדות' *20:00* המרתף
19 ענבל פרלמוטר – אלבום 'הקלטות אחרונות' *20:00* המרתף
20 מאיר אריאל – אלבום 'מודה אני' * 20:00* הפטיו
21 מאיר בנאי – אלבום 'וביניהם' * 20:00* הפטיו
22 אריק אינשטיין – אלבום 'שירי ארץ ישראל הישנה והטובה' * 12:00* הפטיו
24 כותבים: גלית דהן קרליבך- כתיבת פרוזה * 19:00 * אליאנס 7
24 קומקום רום – הופעה בשידור חי * 21:00 * אורגנוז
26 קטמונה במרכז – בעקבות עבודותיהם של אמנים מהקטמונים * 19:00 * חליטתה
27 משפחה לא בוחרים – על יחסים אישיים באנימציה * 20:00 * פאב השכנה
27 המקרן: אנימציה בהפתעה * 19:00 * אליאנס 7
27 שי גולדן: מאפס למאה * 20:30 * המרתף
28 יהודית כץ: מיינדפולנס – לתרגל את המוח להיות מאושר * 20:30 * המרתף
28 צ'ולנט פארטי – ניגוני ליל שישי * 21:00 * הסלון
29 מסיבת Malben – ליין שישי צהריים * 12:00 * הפטיו
חוגים
א 07:30-09:00 יוגה ויניאסה עם ענת יפה * 054-7805744
א 9:15-10:30 שיעור צ'י קונג נשים עם ענת יפה * 054-7805744
א 18:00-19:00 זומבה עם קרן ששון * טרקלין * 054-8316353
ב 7:30-9:00 יוגה ויניאסה עם גילי שני * 054-7806991
ב 18:00-19:30 יוגה עם ענת יפה (קבוצת נשים) * 054-7805744
ב 20:00-21:30 יוגה עם ענת יפה (קבוצה מעורבת) * 054-7805744
ג 18:00-19:00 פילאטיס עם גילי רחמקין * 052-5605311
ג 16:30-19:30 פסיכודרמה עם יוחאי וורצמן * 052-6070322
ג 18:00-19:00 זומבה עם קרן ששון * טרקלין * 054-8316353
ג 20:00-21:30 יוגה עם גילי שני * 054-7806991
ד החל מ12:00 מואיז מספרה נודדת * מרתף * 054-7962257
ה 9:30 – 8:30 פילאטיס עם שחר * 054-7798876
ה 18:00-19:30 יוגה ויניאסה עם גילי שני * 054-7806991
ו 9:00 – 7:00 איידו אומנות שליפת חרב יפנית * 054-5665685
*כל החוגים מתקיימים בסטודיו קטמון אלא אם צוין אחרת.
חוגים בהרשמה מראש בטלפון.